Izklaidējoša erudīcijas spēle "PRĀTU MEŽĢIS"
Šodien, 26. janvārī, pirmo reizi Latgalē un Lūznavas muižā norisinājās izklaidējoša erudīcijas spēle PRĀTU MEŽĢIS Prātu mežģis
Spēlē varēja sajust gan draudzīgo, jautro komandas garu, gan uzzināt ko jaunu un izaicināt sevi par mūzikas, modes, grāmatu, kriminālistikas, sporta, audio, vissSlikti.lv un citām tēmām.
Erudīcijas spēlē sacentās 9 komandas, piesakot sevi ar zīmīgiem nosaukumiem - Kosmiskie ceļotāji, Aiida!, Zivju dzenīši, Sūpluok, Radu raxti, Osni, Lūznavieši, Dubaijas šokolāde, Prīceiguos palādys, bet aizskatuvē arī Lūznavas muižas komanda "Mūzas" izmēģināja iespēju pārbaudīt savas zināšanas, kļūstot neoficiāli par 10. komandu!
Pēc spraigas spēles par pirmajiem uzvarētājiem kļuva Kosmiskie ceļotāji, kuriem sekoja Aiida! un Zivju dzenīši.
Digitālajā laikā, kad klātienes tikšanās nu jau kļūst arvien retākas un vērtīgākas, kopīgi prātu "mežģi" ir kā vieta sarunām, sadarbības garam, azartam un jaunai izziņai.
Liels paldies spēles rīkotājiem Gatim un Elīnai Kampernoviem par aizraujošo pēcpusdienu!
Mēs ceram uz nākamo sadarbību un raugāmies Kulturys škiuņa virzienā, lai sapulcinātu vēl vairāk komandu.